Powrót do listy

Umowa partnerska z Górnikiem Zabrze i Akademią Piłkarską

23.03.2022 | Godz. 14:18

Klub Sportowy Stal Zawadzkie podpisał trójstronną umowę partnerską z Klubem Górnik Zabrze oraz Akademią Piłkarską (Fundacją Górnika Zabrze). To oznacza ścisłą współpracę pomiędzy wszystkimi podmiotami. 

W ramach umowy Klub Stal Zawadzkie będzie szkolił dzieci i młodzież według wytycznych Górnika Zabrze i Akademii, organizując treningi piłki nożnej i udostępniając do tego swój obiekt. Będzie też uczestniczył w programach szkoleniowych dla młodzieży, organizowanych przez Górnik Zabrze oraz Fundację.

Dla zachowania wysokiej efektywności trenerzy Stali i Akademii będą ze sobą ściśle współpracować w zakresie wymiany myśli szkoleniowej. Wszystko to z myślą o zapewnieniu młodzieży nie tylko atrakcyjnej rozrywki, ale też intensywnego rozwoju. W ramach umowy Stal sporządzi raport najbardziej wyróżniających się zawodników. Ci z najlepszymi wynikami będą mogli brać udział w obozach i turniejach razem z drużynami Akademii.

Górnik Zabrze wraz z Akademią zobowiązali się aktywnie wspierać działania Stali na każdym etapie współpracy. W efekcie wielomiesięcznych obserwacji możliwy będzie transfer zawodników Stali do Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. To dla nas nowy etap współpracy, który otwiera wiele możliwości przed każdą ze stron. Bardzo się cieszymy z podpisania umowy i liczymy na szybkie spotkanie na murawie!

Poprzednie newsy